ul. Pogodna 3 15 844 02 94
ul. Handlowa 4A 15 843 25 99
WIEMY CO NAJLEPSZE
DLA TWOJEGO DOMU
LIDER NOWOCZESNYCH
TECHNOLOGII BUDOWLANYCH
BUDUJ I REMONTUJ
RAZEM Z NAMI

O nas

Stemar Stalowa Wola - Budowlanka wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie!

Działamy już od 2001 roku w Stalowej Woli i cały czas dynamicznie się rozwijamy.

Przez ponad 10 lat zdobywaliśmy wartościowe porady, doświadczenie, oraz wsparcie w postaci zainteresowania naszymi usługami, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą materiałów budowlanych hurtowo i detalicznie. Stale wdrażamy nowoczesne technologie, dzięki którym polepszamy efekty działania naszej firmy.

Od początku naszym głównym priorytetem była realizacja zamówień w określonym terminie, a także sprzedaż dobrej jakości materiałów budowlanych. Z wielką starannością przygotowujemy oferowane przez nas produkty, dzięki czemu przypadki uszkodzenia materiałów są zredukowane do minimum. Każda osoba, która zaopatrywała się u nas w materiały budowlane została fachowo obsłużona, dzięki czemu w zdecydowanej większości przypadków nasze relacje z klientem stały na bardzo wysokim poziomie. Budowlanka jest dla nas sektorem, na którym znamy się jak nikt inny.

Przyciągamy do nas klientów nie tylko ze Stalowej Woli, ale także z całego regionu Polski południowo-wschodniej. Posiadamy wielu zadowolonych klientów, którzy zachęceni naszymi produktami są gotowi nawiązywać z nami stałą współpracę.

Zapewniamy własny transport z możliwością załadunku i rozładunku.

Z poważaniem,
Prezes Zarządu firmy Stemar
Dariusz Okoń

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in: